Witaj w UKS 141! :-)











Obóz Sportowy w Krasnobrodzie - "Pszczeliniec"


Zgodnie z rocznym planem organizacyjnym Uczniowski Klub Sportowy 141 Warszawa zorganizował dla zawodników piłki nożnej letni obóz sportowy. W dniach od 13 do 24 sierpnia 2010 r. mieszkaliśmy na Zamojszczyźnie w Krasnobrodzie, a dokladnie w Ośrodku Rekreacyjno - Wypoczynkowym "Pszczeliniec"

Wyjechało 27 zawodników, którzy byli pod okiem wykwalifikowanej kadry:

- Agnieszka Starczewska,
- Danuta Gołaszewska - Żuraw,
- Andrzej Molak,
- Maciej Starczewski.

Mieliśmy do dyspozycji bardzo dobre naturalne boisko trawiaste, na którym trenowaliśmy dwa razy dziennie. Pogoda nam dopisała, więc treningi odbywały się zgodnie z planem. Rozegraliśmy również sparingi z przebywającym na obozie w Krasnobrodzie: BKS Lublin, Widok Lublin, Koroną Góra Kalwaria orza z miejscowymi drużynami: Hetman Zamość i Igros Krasnobród. Chłopcy doskonalili swoje umiejętności piłkarskie oraz ogólną sprawność fizyczną w klimatach Zamojszczyzny.





Plan obozu był napięty, ale oprócz treningów przeprowadzaliśmy zajęcia teoretyczne, które wdrażały szczególnie młodych adeptów piłki do życia obozowego. Myślę, że chłopcy oprócz ćwiczeń sportowych nauczyli się również jak piłkarz powinien postępować w codziennym życiu (higiena osobista, zdrowe odżywianie, kultura pracy i odpoczynku).

Mimo dużej intensywności zajęć znaleźliśmy też czas na zwiedzanie okolic. Byliśmy w Kapliczce na Wodzie, odwiedziliśmy również Kaplicę Św. Rocha, zwiedziliśmy Zamość, lecz najbardziej spodobała się chłopakom wycieczka do Parku Linowego. Zawodnicy oprócz wielu wrażeń mogli kupić pamiątki dla siebie i bliskich. Młodzież korzystała z pobliskiego strzeżonego kąpieliska i spacerów.





Obóz przebiegał bez większych zakłóceń i chłopcy wytrzymali jego trudy. Szczególnie najmłodsi radzili sobie dobrze, mimo iż większość z nich była pierwszy raz na takim wyjeździe. Na koniec zgupowania przy wspólnym ognisku nastąpiło podsumowanie Naszego pobytu w Krasnobrodzie. Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania za pomoc finansową Urzędowi Dzielnicy Praga Południe.






Zdjęcia z obozu


Komentarze
emilio butragenio dnia wrzesień 15 2011 17:40:01
to było fajne
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Menu
080813_klub.png
O klubie, kontakt
Dokumenty
>>>Badania<<<
Składki

Stadion
Kadra szkoleniowa
Osiągnięcia
Obozy
Uroczystości
Turnieje
Prasa o UKS-ie
Gadżety
Piłka nożna

080813_rocznik00.png
Kadra zespołu
Terminarz
Treningi

080813_rocznik02.png
Kadra zespołu
Terminarz
Treningi

080813_rocznik04.png
Kadra zespołu
Terminarz
Treningi

0607
Kadra zespołu
Terminarz
Treningi

080813_grupanaborowa.png
Kadra zespołu
Treningi

080813_grupanaborowa.png
Kadra zespołu
Treningi
080813_sp1412.png
Praga Południe
080813_pzpn2.png
080813_mzpn2.png

UKS na zdjęciach





Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie